Perskindol® Active Spray 150 ml

Lietas kods: Pers005
7,14 €
Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas
Zemākā cena ar nodokļiem: 7,14 €

Kas ir Perskindol Active Spray un kad to lietot?

Perskindol Active Spray satur ēteriskās eļļas, kuras, lietojot uz sāpju zonas, nodrošina atsvaidzinoši atvēsinošu efektu, kam seko patīkama siltuma sajūta. Perskindol Active Spray ir ar divkāršu darbību: vispirms, atvēsina un nomierina, pēc tam patīkami silda.

Tas palīdz mazināt un atvieglot sāpes traumu (sporta traumu) gadījumos: piemēram, sasprindzinājums, pārslogoti muskuļi, saplēsti muskuļi, sastiepumi un sasitumi. Perskindol Active Spray divkārša darbība ideāli noder darbā un birojā, lai mazinātu plecu, kakla, kāju, roku un muguras spriedzi, kā arī palīdz nomierināt un atslābināt pārslogotus muskuļus.

Perskindol Active Spray ir ieteicams kā pirmā medicīniskā palīdzība pēc tādām sporta traumām kā sastiepumi, sasitumi, izmežģījumi un zilumi.

Kādas ir Perskindol Active Spray sastāvdaļas?

Sastāvs: izopropilspirts, ūdens, mentols, priežu skuju eļļa, apelsīnu eļļa, ložņu goltjēras lapu eļļa (satur metilsalicilātu), bergamotes eļļa, citronu eļļa, terpineols, terpineolacetāts, etilacetāts, benzilbenzoāts, rozmarīna eļļa, lavandas eļļa, geraniols, citronelols, limonēns, citrāls, linalols.

Kā lietot Perskindol Active Spray?

Pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma: Ar apļveida kustībām uzsmidzināt nelielu aerosola daudzumu uz sāpju zonas. Izsmidzināt vismaz no 15 cm attāluma. Sakratīt pirms lietošanas.

Svarīga informācija

Nelietot Perskindol Active Spray gadījumos, ja ir zināma paaugstināta jutība vai alerģija pret salicilātiem vai kādu no turpmāk minētajām sastāvdaļām. Nelietot uz atklātām brūcēm, gļotādām vai uz sejas. Izvairieties no saskares ar acīm. Nelietojiet kopā ar pārsēju un neapsedziet. Lietojot nepārtraukti ilgāk par 21 dienu, ieteicams 3 dienu pārtraukums. Nedrīkst lietot bērniem, kas ir jaunāki par 5 gadiem. Piesardzībai nelietojiet grūtniecības un zīdīšanas laikā. Nevēlamu blakusparādību gadījumā pārtrauciet produkta lietošanu. Ja simptomi turpinās, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Glabājiet istabas temperatūrā (15-25°C).

Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Sargāt no bērniem. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Izvairīties ieelpot smidzinājumu. Aizsargāt no saules gaismas un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Satur: propāns/butāns.

Perskindol Active Spray var izmantot līdz derīguma termiņa beigām «EXP», kas norādīts uz kastītes. Šī lietošanas instrukcija pēdējo reizi pārskatīta 08/2018.

Ražotājs: VERFORA SA, Rte de Moncor 10, CH-1752 Villars-sur-Glâne, Šveice