Perskindol® Active Gel 200ml

Lietas kods: Pers009
13,70 €
Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas
Zemākā cena ar nodokļiem: 13,70 €

PERSKINDOL Active Gel 200 ml

PERSKINDOL Active Gel ir augu izcelsmes gels, kas satur mentolu un ēteriskās eļļas.

PERSKINDOL Active Gel piemīt unikāla divkārša darbība: tas nodrošina tūlītēju atvēsinošu un sāpes remdējošu darbību; masāžas laikā gels silda, palīdz stimulēt asinsriti un atslābināt muskuļus.

PERSKINDOL Active Gel ar atvēsinošu efektu ir īpaši ieteicams

  • muskuļu sāpju un vieglu pēctraumatisko sāpju remdēšanai un nomierināšanai.
  • pirms sporta un sporta laikā ierīvēšanai un masāžai, lai stimulētu asinsriti un atslābinātu muskuļus, palīdzētu novērst vai remdēt muskuļu sāpes un krampjus.
  • pēc sporta pārslogotu muskuļu atvēsināšanai, atbrīvošanai un atslābināšanai.

Kādas ir PERSKINDOL Active Gel sastāvdaļas?

Sastāvs: ūdens, kaprilik/kapriktriglicerīds, izopropilspirts, karbomērs, mentols, priežu skuju eļļa, trometamīns, kaprililglikols,C10-30 alkilakrilāta krospolimērs, apelsīnu eļļa, ložņu goltjēras lapu eļļa (satur metilsalicilātu), etilacetāts, bergamotes eļļa, citronu eļļa, terpineols, terpineolacetāts, rozmarīna eļļa, lavandas eļļa, limonēns, linalols, citrāls, geraniols, citronelols.

Bez parabēniem.

Kā lietot PERSKINDOL Active Gel?

Pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma: Atbilstoši individuālām vajadzībām gelu plānā kārtiņā uzklājiet un ierīvējiet ādā vairākas reizes dienā

Svarīga informācija PERSKINDOL Active Gel ir viegli uzklājams, neatstājot taukainus traipus (ja lieto, kā ir norādīts), rokas un drēbes paliek tīras. Nelietojiet PERSKINDOL Active Classic Gel gadījumos, kad ir alerģija vai paaugstināta jutība pret salicilātiem vai kādu no zemāk minētajām sastāvdaļām. Nelietojiet uz atvērtām brūcēm un ap acu zonu. Ja gels ir iekļuvis acīs, tās rūpīgi jāizskalo ar ūdeni. Nelietot kopā ar pārsējiem un kompresēs. Lietojot nepārtraukti ilgāk pār 21 dienu, ieteicams 3 dienu pārtraukums Nedrīkst lietot bērniem, kas ir jaunāki par 5 gadiem, un jāuzglabā bērniem nepieejamā vietā. Piesardzībai nelietojiet grūtniecības un zīdīšanas laikā. Nevēlamu blakusparādību gadījumā pārtrauciet produkta lietošanu. Ja simptomi turpinās, konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu. Glabājiet gelu temperatūrā līdz 25 °C. Pēc katras lietošanas reizes cieši noslēdziet tūbu. PERSKINDOL Active Classic Gel var izmantot līdz derīguma termiņa beigām «EXP», kas norādīts uz kastītes.

Ražots Šveicē

Ražotājs: Vifor SA, Rte de Moncor 10, 1752 Villars-sur-Glâne, Šveice