NoseBuddy® kanniņa deguna skalošanai

Lietas kods: KT00032
20,57 €
Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas
Zemākā cena ar nodokļiem: 20,57 €

NoseBuddy® kanniņa deguna skalošanai (Neti)

Deguna skalošana tradicionāli ir ieteica)ma deguna aizlikuma, saaukstēšanās, sinusīta, siena drudža un citu alerģiju mazināšanai un novēršanai. Pirms kanniņas izmantošanas deguna tīrīšanai (Neti), lūdzu izlasiet tālāk sniegtos norādījumus pievienotajābrošūrā.

Kā tīrīt degunu ar Neti kanniņu

Pirms pirmās lietošanas izskalojiet kanniņu un karoti ar tīru karstu ūdeni.

1. Ieberiet NoseBuddy® kanniņā vienu mērkaroti sāls (4,5 g). Izmantojiet smalkgraudainu galda vai vārāmo sāli - vēlams tādu, kas nesatur piedevas, piemēram, jodu vai pretsalipes līdzekļus. Var izmantot rupji graudainu sāli, bet pārliecinieties, ka tas pilnībā izšķīst. Mēs iesakām izmantot akmens sāli (no raktuvēm), jo dažiem cilvēkiem var rasties reakcijas uz jūras sāli, piemēram, aizlikums vai iesnas.

2. Piepildiet NoseBuddy® kanniņu ar tīru remdenu ūdeni līdz atzīmei (0,5 litri). Pirms tam uzvāriet ūdeni (1 minūti) un ļaujiet tam atdzist līdz ērtai temperatūrai (remdenai / ķermeņa temperatūrai) - vai izmantojiet destilētu vai sterilizētu ūdeni, kas uzsildīts līdz remdenam. Ja jums ir sausas gļotādas (piemēram, pēc ilga lidojuma), ūdenim varat pievienot dažus pilienus augu eļļas, piemēram, mandeļu / sezama eļļas.

3. Maisiet sāli ūdenī , līdz tas pilnībā izšķīst. Tagad ūdenim ir tāda pati sāls koncentrācija kā ķermeņa šūnām. Tas ir izotoniskais šķīdums (0,9% sāls).

4. Skalojiet degunu. Ievietojiet NoseBuddy® kanniņas uzgaili vienā nāsī tā, lai tas cieši piegultu. Viegli elpojiet caur muti. Noliecieties uz priekšu virs izlietnes. Nedaudz nolieciet galvu uz vienu pusi, ar kanniņu sekojot tam pašam leņķim, lai ūdens ieplūstu caur vienu nāsi un iztecētu caur otru nāsi ārā. Katrā nāsī ielejiet pusi no šķīduma tilpuma. Pēc tīrīšanas maigi izpūtiet degunu uz katru pusi (sk. 6. zīmējumu). Ja degunam nepieciešama rūpīgāka tīrīšana, izmantojiet pilnu kanniņu katrai nāsij.

5. Ļaujiet ūdenim iztecēt. Noliecieties uz priekšu, galva un rokas brīvi noliecas uz leju. Ļaujiet liekam ūdenim iztecēt no deguna. Notīriet ar salveti.

6. Izpūtiet degunu. Paceliet galvu un viegli izpūtiet katru nāsi atsevišķi. Izvairieties no spēcīgas pūšanas.

Brīdinājumi un piesardzība

Ja ūdens izplūst pārāk lēni vai tas neiznāk caur otru nāsi
a) Jūs, iespējams, pārāk stingri iespiedāt snīpi nāsī, tādējādi novēršot pareizu plūsmu.
b) Iespējams, ka snīpi pārāk brīvi turat nāsī; tādējādi ūdens noplūst tajā pašā pusē.
c) Deguna aizlikums var traucēt plūsmai. Šajā gadījumā dažas minūtes turiet snīpi degunā ar noliektu kanniņu, ļaujot sālsūdenim iedarboties pret aizlikumu. Pēc tam viegli izpūtiet deguna vienu nāsi. deguna nosprostojums var traucēt plūsmu. Šajā gadījumā dažas minūtes turiet snīpi degunā ar noliektu podu,

ļaujot sālsūdenim atbrīvoties no aizsprostojuma. Pēc tam viegli izpūtiet degunu, viena nāsis vienlaikus.
Atkārtojiet procedūru ar otru nāsi un mainiet no vienas puses uz otru, līdz ūdens sāk tecēt, vispirms pilot, pēc tam ar vienmērīgu straumi. Ja jums ir saaukstēšanās, izpūtiet degunu ar īpašu piesardzību - iekaisušās gļotādas ir jutīgākas.
NoseBuddy® kanniņas unikālā konstrukcija ar lielo tilpumu un garo izliekto snīpi veicina ūdens plūsmu. Tas nozīmē, ka vairumā gadījumu deguna kanālus var notīrīt.

Ja ūdens nokļūst mutē. Dažreiz caur degunu mutē var ieplūst nedaudz ūdens. Tam nav nekādu seku, un to varētu izraisīt deguna aizlikumus.Bet, ja mutē izplūst daudz ūdens, jums, iespējams, būs jāpielāgo ķermeņa stāvoklis, noliecoties vairāk uz priekšu, pietuvinot zodu tuvāk krūtīm. Nenolieciet galvu pārāk daudz uz sāniem. Atcerieties turpināt elpot caur muti un izvairīties no norīšanas.

Ja tas dedzina. To var izraisīt pārāk mazs vai pārāk liels sāls daudzums, vai nu sāls nav pilnībā izšķīdis. Vienmēr izmantojiet mērkaroti, lai pievienotu pareizo sāls daudzumu, un piepildiet trauku līdz ūdens līmeņa atzīmei. Sāli pievienojiet pirms ūdens ieliešanas. Pareizi samaisiet, pirms deguna tīrīšanas pārliecinieties, ka sāls pilnībā izšķīst. Koncentrācija ir pareiza, ja sāls šķīdums garšo kā asaras.

Lietošanas rekomendācijas

  • Ieteicams lietot vienu vai divas reizes dienā (no rīta / vakarā). Tomēr degunaskalošanu var veikt biežāk saaukstēšanās, deguma aizlikuma profilaksei vaisinusīta, astmas un siena drudža simptomu mazināšanai.
  • Tā ir ideāli piemērota tīrīšanai no putekļu, dūmu vai piesārņota gaisa daļiņām.
  • Lai samazinātu krākšanu, pirms gulētiešanas notīriet degunu. Lai veiktu rūpīgākuskalošanu, katrā nāsī izmantojiet pilnu kanniņu.
  • Deguna skalošanas pozitīvā ietekme palielinās, lietojot to regulāri katru dienu.

NoseBuddy® kanniņu izmanto personīgajai higiēnai, tāpēc tā atbilstoši jābūt tīrai. Pirms katras lietošanas kannu noskalojiet ar tīru ūdeni. Pēc lietošanas izskalojiet kanniņu un mērkaroti tīrā karstā ūdenī un ļaujiet tiem pilnībā nožūt. Regulāri mazgājiet kanniņu un karoti ar maigu mazgāšanas līdzekli vai trauku mazgājamā mašīnā (piemēram, reizi nedēļā) ; biežāk, ja ūdenim pievienojāt eļļu. Higiēnas apsvērumu dēļ mēs iesakām lietot kanniņu individuāli.

Iepakojuma saturs: NoseBuddy® kanniņa, izgatavots no PP plastmasas.
Karote, izgatavota no PS plastmasas. Abas ir apstiprinātas lietošanai medicīnā un ir pārstrādājamas kā cieta plastmasa.

Ražotājs: SKANDINAVIJAS JOGA UN MEDITĀCIJAS SKOLS, Västmannagatan 62, SE-113 25 Stokholma, Zviedrija, stockholm@yoga.se

Izplatītājs: UAB Norameda, Gynėjų g. 16, LT-01109 Viļņa, Lietuva, +370 5 230 6499, www.norameda.com
Saskaņā ar ES Direktīvu 93/42 / EEB NoseBuddy® kanniņa deguna skalošanai ir medicīniska ierīce
Pārskatīšanas datums: 2020. gada aprīlis