Immuwash® deguna aerosols ar karboksimetil-β-glikānu 50ml

Lietas kods: DMG0003
Zīmols DMG
8,72 €
Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas
Zemākā cena ar nodokļiem: 8,72 €

IMMUWASH® deguna aerosols ar karboksimetil-β-glikānu

 

IMMUWASH® deguna aerosols ir medicīniskais līdzeklis, kas satur izotonisku šķidrumu ar karboksimetil-β-glikānu. Tas attīra, mitrina, mīkstina deguna gļotādu, palīdz uzturēt dabisko pH līmeni. To lieto deguna  aizlikuma un pēcoperācijas komplikāciju novēršanai un mazināšanai; tas samazina vides kaitīgo faktoru (smoga, cigarešu dūmu u.t.t.) radītās izmaiņas gļotādā; attīra degunu no svešķermeņiem (putekšņiem, putekļiem u.t.t.); mazina īslaicīgu saslimšanu, piemēram, sinusītu, adenoidītu, polipozi, rinītu (ar vai bez bakteriālās infekcijas) izpausmes. Kā papildus terapijas līdzeklis tiek rekomendēts vidusauss iekaisuma un auss aizkrišanas simptomātiskai ārstēšanai, lai uzturētu deguna dobumu tīrību, atvieglojot deguna elpošanu. Tiek rekomendēts hroniska rinosinusīta (ar vai bez nazālās polipozes) simptomātiskai ārstēšanai. Pēcoperācijas periodā IMMUWASH deguna aerosols mitrina, mīkstina un veicina dzīšanas procesu.

Lietošana

Noņemiet aizsargvāciņu. Novietojiet īkšķi uz pudeles pamatnes, ar rādītājpirkstu un vidējo pirkstu nospiediet plastmasas uzgaili uz leju. Tad atlaidiet. Atkārtojiet šo darbību līdz pirmajam izsmidzinājumam. Nedaudz nolieciet galvu uz priekšu, lēni izelpojiet un izsmidziniet aerosolu nāsī. Ar pirkstu aizveriet otro nāsi un ieelpojiet. Nepieciešamības gadījumā izsmidziniet vairākas reizes, nedaudz pagaidiet, ļaujot šķīdumam iedarboties, pēc tam izšņauciet degunu. Atkārtojiet, ja nepieciešams. IMMUWASH® deguna aerosolu var izmantot arī nelielu deguna gļotādas vai ādas ap degunu bojājumu gadījumā.

Brīdinājumi

Nelietojiet šo preparātu, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām. Blakusparādību gadījumā, pārtrauciet produkta lietošanu un konsultējieties ar ārstu. Nenorīt. Vienu aerosolu atļauts lietot tikai vienam pacientam. Izvairītiesno saskares ar acīm. Izmetiet pudeli 90 dienas pēc atvēršanas. Nelietot aerosolu kopā ar citiem  deguna lokālas terapijas preparātiem. Cieši aizvērt pudeli pēc lietošanas.

Uzglabāšana

Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. 

Uzglabāt temperatūrā līdz 25 °C

Sastāvs

Karboksimetil-β-glikāns, EDTA dinātrija sāls, nātrija benzonāts, N-hidroksimetilglicināts, izotonisks buferšķīdums pH 7,20.

Iepakojums

50ml pudele ar mehānisku izsmidzinātāju(100 µl / deva).

Katra pudele satur 500 devas.

Nesatur propelentu gāzes.

Ražotājs: DMG Italia srl via Laurentina Km. 26,700 00071 Pomezia (Roma), Itālija 

Medicīnas ierīce IIA klase