GASTROTUSS® BABY antirefluksa sīrups bērniem 180ml

Lietas kods: DMG0018
Zīmols DMG
11,77 €
Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas
Zemākā cena ar nodokļiem: 11,77 €

GASTOTUSS® BABY

antirefluksa sīrups bērniem 180 ml

 

Gastrotuss® Baby ir medicīniskais preparāts ar mehānisku darbību gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa  ārstēšanai zīdaiņiem un bērniem. Tas samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes vai sārmainā satura atvilnis, piroze (grēmas), kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā, deguna un rīkles iekaisums, atraugas, vēdera uzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa slimība. Gastrotuss® Baby palīdz gastroezofageālās un/vai laringofaringeālās gļotādas reepitelizācijai. Gastrotuss® Baby samazina atrašanās laiku kuņģī.

Iekšķīgai lietošanai.

 

Lietošana

Pirms lietošanas sakratīt.

Zīdaiņi ar svaru zem 5 kilogramiem: 2,5-3 ml deva  5-10 minūtes pēc barošanas, vai sekot ārsta norādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk.

Ja atvilnis veidojas pēc preparāta lietošanas, papildus ievadīt 1 ml devu.

Bērni līdz 3 gadiem: 5 ml deva pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai sekot ārsta norādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk.

Bērni līdz 12 gadiem: 10-20 ml deva pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai sekot ārsta norādījumiem, ja preparāts ir nozīmēts savādāk.

Gastrotuss® Baby ir ieteicams lietot vismaz 1 stundu pirms vai pēc jebkuru zāļu lietošanas.

Brīdinājumi

Nelietot gadījumos, kad ir zināma paaugstināta jutība pret kādu no Gastotuss® Baby sīrupa sastāvdaļām. Pirms lietošanas grūtniecības vai zīdīšanas laikā konsultēties ar ārstu.

Sīrupam ir pieļaujami lielāki vai mazāki saduļķojumi un/vai nelielas krāsas izmaiņas, kuras neietekmē produkta kvalitāti. Blakusparādību gadījumā pārtraukt lietošanu un konsultēties ar ārstu. Nepārsniegt ieteiktās devas un sekot ārsta norādījumiem. Nelietojiet šo produktu, ja oriģinālais iepakojums ir bojāts , vai ir pierādījumi par veiktām manipulācijām (piemēram, ja ir atkārtoti aplīmēts ar uzlīmēm). Iespējamās veiktās manipulācijas un/vai iepakojuma bojājumi var ietekmēt produkta drošības prasības. Nelietot sīrupu pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma. Derīguma termiņš attiecināms uz produktu, kurš pirms atvēršanas ir pareizi uzglabāts.

Uzglabāšana

Glabāt bērniem nepieejamā un nesasniedzamā vietā. Pēc lietošanas cieši aiztaisīt pudeli. Uzglabāt istabas temperatūrā līdz 30°C.

Sastāvs

Magnija algināts, simetikons, fruktoze, ksantāna sveķi, D-pantenols, nātrija bikarbonāts, nātrija hidroksīds,metil-p-hidroksibenzoāts, propil-p-hidroksibenzoāts, dabīgie aromatizētāji, attīrīts ūdens.

Nesatur glutēnu un laktozi.

Iepakojums: 180 ml pudele ar mērkaroti.

 

Ražotājs: DMG Italia srl, Via Laurentina Km. 26,700  0071, Pomezia, Roma, Itālija. 

Importētājs: UAB Norameda, Meistru 8A, Viļņa, LT-02189, Lietuva.

Pārstāvis Latvijā: NORAMEDA pārstāvniecība, Dēļu iela 4, Rīga, LV-1004.

 

Medicīnas ierīce IIA klase