NeoBianacid pediatric gran N36

Lietas kods: Aboc005
18,59 €
Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas
Zemākā cena ar nodokļiem: 18,59 €

NeoBianacid Pediatric

36 maisiņi ar vienu granulu devu

AR ZEMEŅU GARŠU

Gļotādas aizsardzība gastroezofageālā refluksa un funkcionālas dispepsijas ārstēšanai. 

NeoBianacid Pediatric ir medicīnas ierīce, kas ražota ar augu un minerālu molekulāriem kompleksiem, kuriem ir aizsargājoša un nomierinoša iedarbība uz kuņģa-barības vada gļotādu un kuri palīdz ātri mazināt grēmas, sāpes un skābes sajūtas, kas ir raksturīgi gļotādas kairinājuma un iekaisuma simptomi.

INDIKĀCIJAS

NeoBianacid Pediatric ir indicēts par 1 gadu vecākiem bērniem, lai ārstētu ar gastroezofageālo refluksu saistītas problēmas, piemēram, regurgitāciju, vemšanu un sāpes vēderā.

Tas ir arī indicēts funkcionālās dispepsijas ārstēšanai, kam raksturīgs viens vai vairāki šādi simptomi: gremošanas traucējumi, pūšanās sajūta pēc ēšanas, agrīna sāta sajūta, epigastriskas sāpes vai dedzināšana kuņģī un barības vadā. 

DARBĪBAS MEHĀNISMS

NeoBianacid Pediatric ir iedarbīgs, pateicoties molekulārajam kompleksam Poliprotect® un flavonoīdu frakcijai, kas aizsargā gastroezofageālo gļotādu no kuņģa sulas iedarbības un mazina kairinājumu, ko izraisa brīvie radikāļi, veidojot plēvītes barjeru un darbojoties kā vietējam buferim. Poliprotect® veido plēvīti, kas darbojas kā barjera (polisaharīdu sastāvdaļa ar mukoadhezīvām īpašībām) ar vietēju buferiedarbību (minerālu sastāvdaļa, kas satur kaļķakmeni un nahkolītu).

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

Lietojiet viena maisiņa saturu, kas izšķīdināts nelielā ūdens daudzumā, pēc maltītēm vai pirms naktsmiera.

Maksimālā ieteicamā dienas deva ir 4 maisiņi bērniem no 1 līdz 3 gadu vecumam un 6 maisiņi bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam.

Līdzekli var lietot arī ilglaicīgi.

BRĪDINĀJUMI

Nelietot, ja ir paaugstināta jutība vai alerģija pret vienu vai vairākām sastāvdaļām. Simptomu saglabāšanās gadījumā vērsieties pie pediatra.

Ieteicams lietot šo līdzekli vismaz divas stundas pēc zālēm, kuru efektivitāti var mazināt vienlaicīga lietošana kopā ar kalciju.

SASTĀVS 

Funkcionālās vielas:

  • Poliprotect®:

sinerģisks molekulārais polisaharīdu* komplekss (iegūts no īstās alvejas (Aloe vera), meža malvas (Malva sylvestris) un ārstniecības altejas (Althaea officinalis)) un dabīgie minerāli (kaļķakmens un nahkolīts).

Titrēts polisaharīdos (molekulmasa >20 000 daltonu) ≥7,6 % (20 mg vienā granulu maisiņā).

  • Flavonoīdu frakcija* (iegūta no ārstniecības kumelītes  (Matricaria recutita) un kailās lakricas (Glycyrrhiza glabra)).

Satur arī: cukurniedru cukuru*, dabisku aromatizētāju.

* Sastāvdaļa iegūta bioloģiskajā lauksaimniecībā. 

100% dabīgais un bioloģiski noārdāmais.

NeoBianacid Pediatric nesatur sintētiskas, pussintētiskas vai ģenētiski modificētas vielas.

UZGLABĀŠANA

Uzglabāt vēsā, sausā vietā, atstatu no siltuma avotiem un pasargājot no gaismas ietekmes. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Derīguma termiņš attiecas uz pareizi uzglabātu līdzekli neatvērtā iepakojumā.

DERĪGUMA TERMIŅŠ

Skatiet derīguma termiņu, kas norādīts uz iepakojuma. 

Nelietot pēc norādītā derīguma termiņa beigām.

IEPAKOJUMS

36 maisiņi ar vienu granulu devu, katrā maisiņā 775 mg. 

RAŽOTĀJS

Aboca S.p.A. Società Agricola - Loc. Aboca, 20 - 52037 - Sansepolcro (AR) - Italia - www.aboca.com

Uzņēmums, kas darbojas saskaņā ar ISO 9001 un ISO 13485 sertifikātiem kvalitātes vadības sistēmai un ISO 14001 sertifikātu vides pārvaldības sistēmai. 

ŠODIENAS UN RĪTDIENAS VESELĪBAI. Aboca ir pabalstu korporācija; sertificēta B korporācija. Ar mums jūs dodat ieguldījumu ilgtspējīgā nākotnē. Uzziniet vairāk par mūsu apņemšanos vietnē www.aboca.com

PĀRSTĀVIS: SAS NORAMEDA, Dēļu iela 4, Rīga, LV-1016, Latvija

MEDICĪNAS IERĪCE IIa klase