GASTROTUSS® antirefluksa sīrups N20

Lietas kods: DMG0019
Zīmols DMG
11,74 €
Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas
Zemākā cena ar nodokļiem: 11,74 €

GASTROTUSS®

antirefluksa sīrups 20 ml paciņās N20

Gastrotuss® sīrups ir medicīniskais preparāts ar mehānisku darbību gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa  ārstēšanai. Tas samazina tādus simptomus kā kuņģa skābes vai sārmainā satura atvilnis, piroze (grēmas), kamola vai svešķermeņa sajūta kaklā, deguna un rīkles iekaisums, atraugas, vēdera uzpūšanās, klepus, disfonija (balss aizsmakums); kā arī visus citus simptomus, kuru iemesls ir gastroezofageālā un/vai laringofaringeālā refluksa slimība. Gastrotuss® sīrups palīdz gastroezofageālās un/vai laringofaringeālās gļotādas reepitelizācijai. Gastrotuss®sīrups samazina barības atrašanās laiku kuņģī.  

Iekšķīgai lietošanai.

 

Lietošana

Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: vienu paciņu (20 ml) izdzert pēc galvenās ēdienreizes un pirms gulētiešanas, vai lietot pēc ārsta norādījumiem.

Gastrotuss® ir ieteicams lietot vismaz 1 stundu pirms vai pēc jebkuru zāļu lietošanas.

 

Brīdinājumi

Nelietot gadījumos, kad ir zināma paaugstināta jutība pret kādu no Gastrotuss®sīrupa sastāvdaļām. Pirms Gastrotuss® sīrupa lietošanas grūtniecības vai zīdīšanas laikā konsultēties ar ārstu. Produkts var būt vairāk vai mazāk viskozs, bez kvalitātes pasliktināšanās.

Sīrupam ir pieļaujami lielāki vai mazāki saduļķojumi un/vai nelielas krāsas izmaiņas, kuras neietekmē produkta kvalitāti. Blakusparādību gadījumā pārtraukt lietošanu un konsultēties ar ārstu. Nepārsniegt ieteiktās devas un sekot ārsta norādījumiem. Nelietojiet šo produktu, ja oriģinālais iepakojums ir bojāts , vai ir pierādījumi par veiktām manipulācijām (piemēram, ja ir atkārtoti aplīmēts ar uzlīmēm). Iespējamās veiktās manipulācijas un/vai iepakojuma bojājumi var ietekmēt produkta drošības prasības. Nelietot sīrupu pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma. Derīguma termiņš attiecināms uz produktu, kurš pirms atvēršanas ir pareizi uzglabāts.

Uzglabāšana

Glabāt bērniem nepieejamā un nesasniedzamā vietā. Uzglabāt temperatūrā līdz 30°C.

Sastāvs

Magnija algināts, simetikons, fruktoze, ksantāna sveķi, medus, D-pantenols, ārstniecības altejas un zīda magones šķidrie ekstrakti, cinka oksīds,  nātrija bikarbonāts, nātrija hidroksīds,metil-p-hidroksibenzoāts, propil-p-hidroksibenzoāts, dabīgie aromatizētāji, eritrozīns (E127), attīrīts ūdens.

Nesatur glutēnu un laktozi.

Iepakojums

20 paciņas pa 20 ml

 

Ražotājs: DMG Italia srl, Via Laurentina Km. 26,700  0071, Pomezia, Roma, Itālija. 

Importētājs: UAB Norameda, Meistru 8A, Viļņa, LT-02189, Lietuva.

Pārstāvis Latvijā: NORAMEDA pārstāvniecībaDēļu iela 4, Rīga, LV-1004.

 

Medicīnas ierīce IIA klase