GrinTuss Pediatric sīrups 180g

Lietas kods: Aboc010
13,36 €
Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā pirms akcijas
Zemākā cena ar nodokļiem: 13,36 €

GRINTUSS PEDIATRIC SĪRUPS 

180 g

SAUSAM UN MITRAM KLEPUM

MĪKSTINA KLEPU, AIZSARGĀ GĻOTĀDU

Grintuss ir medicīnas ierīce, kas ražota, izmantojot medu un molekulāros kompleksus, aizsargājot un nomierinoši iedarbojoties uz augšējiem elpceļiem. Tā iedarbojas uz sausu klepu, novēršot gļotādas kairinājumu, un uz mitru klepu, sekmējot gļotu mitrināšanu un izvadīšanu. 

Grintuss ir 100 % dabīgs, bioloģisks un glutēnu nesaturošs līdzeklis ar patīkamu garšu.

 

INDIKĀCIJAS

Grintuss ir indicēts sausa un mitra klepus ārstēšanai bērniem no 1 gada vecuma.

DARBĪBAS MEHĀNISMS

Grintuss aizsargā gļotādu, mazina kairinājumu, mitrina gļotas un palīdz tās izvadīt, pateicoties novatoriskam iedarbības mehānismam.

  • veido aizsargplēvīti, kas pielīp gļotādai un aizsargā to no saskares ar kairinātājiem.
  • sekmē gļotu mitrināšanu un palīdz tās izvadīt.

  • samazina berzi rīklē, kas izraisa klepu.

Grintuss maina klepošanas refleksu, neapspiežot klepu un tādējādi ņemot vērā svarīgo lomu, kāda tam ir augšējo elpceļu aizsardzībā.

Grintuss ir iedarbīgs un drošs pat ilgstoša klepus gadījumā. Klīniskā pētījumā novērtēja bērnus no 3 līdz 6 gadus veciem, kam vairāk nekā nedēļu bija akūts, ilgstošs klepus, tika konstatēts, ka Grintuss samazina klepus intensitāti dienā un naktī un ir īpaši iedarbīgs intensīvāka klepus gadījumā. Pētījumā tika apstiprināts, ka Grintuss ir drošs un labi panesams. 

Daudzcentru, randomizēts, dubultmaskēts, placebo kontrolēts klīniskais pētījums, kurā piedalījās bērni no 3 līdz 6 gadu vecumam. Klīniskā pētījuma rezultāti ir publicēti zinātniskajā žurnālā “Italian Journal of Pediatrics”.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

Bērniem no 1 līdz 6 gadu vecuma - 5 ml (vienu mērkaroti) 2-4 reizes dienā, pēdējo devu ieņemot pirms naktsmiera.

Bērniem no 6 gadu vecuma - 10 ml (divas mērkarotes) 2-4 reizes dienā, pēdējo devu ieņemot pirms naktsmiera. 

Pirms lietošanas sakratiet. Satur mērkaroti. Pēc lietošanas pienācīgi aizveriet pudeli un rūpīgi nomazgājiet mērkaroti. Pēc atvēršanas šis līdzeklis jāizlieto trīs mēnešu laikā.

BRĪDINĀJUMI

Nelietot, ja ir paaugstināta jutība vai alerģija pret vienu vai vairākām sastāvdaļām. Simptomu saglabāšanās gadījumā vērsieties pēc medicīniskas palīdzības.

 

SASTĀVS 

Funkcionālās vielas:

medus*; molekulārais komplekss, kas sastāv no sveķiem, polisaharīdiem un flavonoīdiem, kas iegūti no grindēlijas*, šaurlapu ceļtekas* un itāļu salmenes* (Poliresin®). Titrēts polisaharīdos (molekulmasa >20 000 daltonu) ≥ 20 % 

Satur arī: 

cukurniedru cukuru*, ūdeni, ēteriskās eļļas: citrona, saldā apelsīna, mirtes, dabisku citronu aromatizētāju, akācijas sveķus, ksantāna sveķus. 

*Sastāvdaļa iegūta bioloģiskajā lauksaimniecībā. 

100% dabīgais un bioloģiski noārdāmais, Grintuss Pediatric sīrups nesatur sintētiskas, pussintētiskas vai ģenētiski modificētas vielas.

UZGLABĀŠANA

Uzglabāt vēsā, sausā vietā, atstatu no siltuma avotiem un pasargājot no gaismas ietekmes. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Derīguma termiņš attiecas uz pareizi uzglabātu līdzekli neatvērtā iepakojumā.

DERĪGUMA TERMIŅŠ

Skatiet derīguma termiņu, kas norādīts uz iepakojuma. 

Nelietot pēc norādītā derīguma termiņa beigām.

IEPAKOJUMS

180 g stikla pudele ar mērkaroti.

 

RAŽOTĀJS

Aboca S.p.A. Società Agricola - Loc. Aboca, 20 - 52037 - Sansepolcro (AR) - Italia - www.aboca.com

Uzņēmums, kas darbojas saskaņā ar ISO 9001 un ISO 13485 sertifikātiem kvalitātes vadības sistēmai un ISO 14001 sertifikātu vides pārvaldības sistēmai. 

ŠODIENAS UN RĪTDIENAS VESELĪBAI. Aboca ir pabalstu korporācija; sertificēta B korporācija. Mēs esam apņēmušies rīkoties atbildīgi, ilgtspējīgi un pārredzami attiecībā pret sabiedrību un vidi. Uzziniet vairāk par mūsu apņemšanos vietnē www.aboca.com

PĀRSTĀVIS: UAB Norameda, Meistrų g. 8A, LT, 02189 Vilnius, Lietuva

MEDICĪNAS IERĪCE IIa klase