Perskindol® Active Gel 100ml + Thermo Hot Gel 100ml + Cool Spray 250ml Skatīt lielāku

Perskindol® Active Gel 100ml + Thermo Hot Gel 100ml + Cool Spray 250ml

Pers003

Condition: Jauns

Pieejamība (98 items in stock)

19,00 €

Cena, pērkot atsevišķi 24,49 €

Apraksts

KOMPLEKTS SASTĀV NO

Komentāri

PERSKINDOL Active Gel 100 ml

PERSKINDOL Active Gel ir augu izcelsmes gels, kas satur mentolu un ēteriskās eļļas.

PERSKINDOL Active Gel piemīt unikāla divkārša darbība: tas nodrošina tūlītēju atvēsinošu un sāpes remdējošu darbību; masāžas laikā gels silda, palīdz stimulēt asinsriti un atslābināt muskuļus.

PERSKINDOL Active Gel ar atvēsinošu efektu ir īpaši ieteicams

  • muskuļu sāpju un vieglu pēctraumatisko sāpju remdēšanai un nomierināšanai.
  • pirms sporta un sporta laikā ierīvēšanai un masāžai, lai stimulētu asinsriti un atslābinātu muskuļus, palīdzētu novērst vai remdēt muskuļu sāpes un krampjus.
  • pēc sporta pārslogotu muskuļu atvēsināšanai, atbrīvošanai un atslābināšanai.

Kādas ir PERSKINDOL Active Gel sastāvdaļas?

Sastāvs: ūdens, kaprilik/kapriktriglicerīds, izopropilspirts, karbomērs, mentols, priežu skuju eļļa, trometamīns, kaprililglikols,C10-30 alkilakrilāta krospolimērs, apelsīnu eļļa, ložņu goltjēras lapu eļļa (satur metilsalicilātu), etilacetāts, bergamotes eļļa, citronu eļļa, terpineols, terpineolacetāts, rozmarīna eļļa, lavandas eļļa, limonēns, linalols, citrāls, geraniols, citronelols.

Bez parabēniem.

Kā lietot PERSKINDOL Active Gel?

Pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma: Atbilstoši individuālām vajadzībām gelu plānā kārtiņā uzklājiet un ierīvējiet ādā vairākas reizes dienā

Svarīga informācija PERSKINDOL Active Gel ir viegli uzklājams, neatstājot taukainus traipus (ja lieto, kā ir norādīts), rokas un drēbes paliek tīras. Nelietojiet PERSKINDOL Active Classic Gel gadījumos, kad ir alerģija vai paaugstināta jutība pret salicilātiem vai kādu no zemāk minētajām sastāvdaļām. Nelietojiet uz atvērtām brūcēm un ap acu zonu. Ja gels ir iekļuvis acīs, tās rūpīgi jāizskalo ar ūdeni. Nelietot kopā ar pārsējiem un kompresēs. Lietojot nepārtraukti ilgāk pār 21 dienu, ieteicams 3 dienu pārtraukums Nedrīkst lietot bērniem, kas ir jaunāki par 5 gadiem, un jāuzglabā bērniem nepieejamā vietā. Piesardzībai nelietojiet grūtniecības un zīdīšanas laikā. Nevēlamu blakusparādību gadījumā pārtrauciet produkta lietošanu. Ja simptomi turpinās, konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu. Glabājiet gelu temperatūrā līdz 25 °C. Pēc katras lietošanas reizes cieši noslēdziet tūbu. PERSKINDOL Active Classic Gel var izmantot līdz derīguma termiņa beigām «EXP», kas norādīts uz kastītes.

Ražots Šveicē

Ražotājs: Vifor SA, Rte de Moncor 10, 1752 Villars-sur-Glâne, Šveice

__________

Perskindol Cool Spray, 250 ml

Tūlītēja aukstuma efekts

Palīdz atvieglot sāpes pēc sporta traumām

Perskindol®Cool Spray sniedz tūlītēju aukstuma efektu, kas palīdz atvieglot un remdēt sāpes, kā arī ierobežot pietūkumu. Šo aerosolu īpaši ērti lietot fizisko aktivitāšu un sporta pasākumu laikā, kad var būt nepieciešams intensīvs aukstuma tūlītēja efekts.

Perskindol® Cool Spray ir īpaši ieteicams kā pirmā medicīniskā palīdzība pēc tādām sporta traumām kā sastiepumi, sasitumi, izmežģījumi un zilumi.

Lietošana 

Pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma:

Ar apļveida kustībām uzsmidzināt nelielu aerosola daudzumu uz sāpju zonas. Izsmidzināt vismaz no 15 cm attāluma. Sakratīt pirms lietošanas. Lūdzu, pirms lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju (skatīt vāciņa iekšpusē) un brīdinājumus.

Brīdinājumi

Ja parādās nevēlamās blakusparādības, nekavējoties pārtrauciet Perskindol® Cool Spray lietošanu. Nelietot, ja ir zināma paaugstināta jutība vai alerģija pret kādu no sastāvdaļām. Nelietot uz atklātām brūcēm, gļotādām vai uz sejas. Izvairieties no saskares ar acīm. Nelietojiet kopā ar pārsēju un neapsedziet. Uzglabāt istabas temperatūrā (15-25 ° C / 59-77 ° F).

Ražotājs: VERFORA SA, Rte de Moncor 10, 1752 Villars-sur-Glâne, Šveice

Sastāvs: propāns/butāns, dimetilēteris, denaturēts spirts, mentols, piparmētru eļļa, limonēns.

Propelentu procentuālais daudzums: propāns/butāns 79.5%, dimetilēteris 17.5%

Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt.

Sargāt no bērniem. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Izvairīties ieelpot smidzinājumu. Aizsargāt no saules gaismas un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C/ 112 °F.

Satur: propāns/butāns

__________

PERSKINDOL Thermo Hot Gel

Medicīnas ierīce

Kas ir PERSKINDOL Thermo Hot Gel sildošais gels un kam tas paredzēts?
PERSKINDOL Thermo Hot Gel sildošais gels satur ēteriskās eļļas, tam sākotnēji ir atvēsinoša iedarbība, kam seko intensīvs sildošs efekts.

Tas stimulē asinsriti, atslābina muskuļus, mazina sāpes un veicina atveseļošanās procesu.
PERSKINDOL Thermo Hot Gel ir piemērots sāpju atvieglošanai, mazina muguras, mugurkaula jostas daļas, sprandas un plecu spriedzi. To var izmantot kā papildu līdzekli akūtu sprandas sāpju (stīvuma), sēžas nerva iekaisuma vai lumbago ārstēšanā, kā arī, lai palīdzētu iesildīt muskuļus pirms sporta aktivitātēm.

Kāds ir PERSKINDOL Thermo Hot Gel sastāvs?

Sastāvs: izopropanols, ūdens, levomentols, ložņu goltjēras ēteriskā eļļa, apelsīnu ēteriskā eļļa, kampars, citronu ēteriskā eļļa, dietilēnglikola monoetilēteris, vanililbutilēteris, hidroksipropilceluloze.

Kā lietot PERSKINDOL Thermo Hot Gel?

Pēc vajadzības ierīvējiet sāpīgajās ķermeņa daļās vairākas reizes dienā.

Svarīga informācija

Perskindol Thermo Hot Gel nedrīkst lietot gadījumos, kad ir zināma paaugstināta jutība vai alerģija pret salicilātiem vai kādu citu iepriekšminēto gela sastāvdaļu.
Uzliesmojošs.

Nelietot uz vaļējām brūcēm un acu tuvumā. Ja nonāk saskarē ar acīm, skalot ar lielu daudzumu ūdens.

Nelietot kopā ar gaisa necaurlaidīgām kompresēm vai pārsējiem. Ja nonāk saskarē ar acīm, skalot ar lielu daudzumu ūdens.

Ja Perskindol Thermo Hot Gel ir lietots ilgāk kā 21 dienu, ieteicams ievērot trīs dienu pārtraukumu.

Pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma.

Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Piesardzības nolūkā jāizvairās no lietošanas grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Ja rodas jebkādas blakusparādības, lietošana nekavējoties jāpārtrauc. Ja simptomi saglabājas, lūdzu, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Uzglabāt temperatūrā līdz 25 °C.
Pēc katras lietošanas cieši aizveriet iepakojumu.

Nelietojiet Perskindol Thermo Hot Gel pēc uz iepakojuma norādītā lietošanas termiņa beigām.

Šī lietošanas instrukcija pēdējo reizi pārskatīta: 2020. gada jūnijā.

Ražots Šveicē
Ražotājs: VERFORA SA, Rte de Moncor 10,

1752 Villars-sur-Glâne, Šveice
Izplatītājs Latvijā: Norameda pārstāvniecība Latvijas Republikā, Mūkusalas iela 42A, Rīga, LV-1004

Uzraksti atsauksmi