BUJ

PIESLĒGŠANĀS

KO DARĪT, JA ES PAZAUDĒJU SAVU PIESLĒGŠANĀS INFORMĀCIJU?

Jums nekavējoties jāinformē mūsu interneta veikala klientu apkalpošanas nodaļa, izmantojot saziņas līdzekļus, kas norādīti sadaļā “Kontakti”. Mēs neesam atbildīgi par trešo personu darbībām, kas tika veiktas, izmantojot Jūsu pieteikšanās datus.
PREČU PASŪTĪŠANA

KĀ IEGĀDĀTIES PRECES?

Izvēlēties vēlamo preci, noklikšķināt uz „Pievienot grozam”. Kad esat ielicis visas vēlamās preces, augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz iepirkumu groza ikonas vai summas, Jūs varat izņemt nevajadzīgo preci (X) vai:

Noklikšķināt uz „Iepirkumu grozs“ un pārbaudīt grozu, mainīt preču daudzumu (ievadot vēlamo daudzumu un noklikšķinot uz zaļās ikonas „Atjaunot“), dzēst preces (X), izmantot atlaides kodu, atgriezties veikalā vai turpināt apmaksu.

Noklikšķināt uz „Apmaksa“ un uzreiz pāriet uz apmaksu.

Ja Jūs esat jauns nereģistrējies pircējs, atvērtajā apmaksas iestatījumu logā izvēlieties, vai Jūs vēlaties reģistrēties un izveidot kontu, vai pirkt bez reģistrācijas.
Reģistrējoties, informācijas laukos Jums būs jānorāda dati, kas nepieciešami izvēlēto preču iegādei, apmaksai un piegādei, kā arī izveidotā parole. Kad esat izveidojis kontu, nākotnē Jūs varēsiet iepirkties ātrāk, uzzināt pasūtījumu statusu un izsekot visu savu pasūtījumu vēsturi. Ja nevēlaties reģistrēties, Jūs tiksiet uzreiz novirzīti uz Jūsu norēķinu informāciju. Abos gadījumos noklikšķiniet uz "Turpināt" un norādiet nepieciešamos datus.

Ja esat atgriezies nepieslēdzies pircējs un vēlaties pieslēgties, vienkārši ievadiet pieslēgšanās datus.

KAD TIEK SĀKTS PILDĪTS MANS PASŪTĪJUMS?

Kad Jūs iepērkaties internetā, un par precēm maksājat ar pārskaitījumu, maksājumu karti vai skaidrā naudā, izmantojot „Paysera”, vai iepērkaties internetā un maksājat ar pārskaitījumu, izmantojot „PayPal“, pasūtījums tiek nodots izpildei tikai no tā brīža, kad nauda tiek ieskaitīta mūsu “Paysera” vai “PayPal” kontā.
Kad Jūs iepērkaties internetā un par precēm maksājat skaidrā naudā vai ar bankas karti kurjeram preču piegādes brīdī, līgums tiek uzskatīts par izpildāmu no tā brīža, kad Jūs apstiprināt savu pasūtījumu interneta veikalā.
Kad Jūs iepērkaties internetā un par precēm maksājat skaidrā naudā vai ar bankas karti „Lietuvos spauda“, „Narvesen“ kioskos vai „Maxima“ veikalu kasēs, pasūtījums tiek nodots izpildei tikai no tā brīža, kad nauda tiek ieskaitīta mūsu bankas kontā.

VAI ES SAŅEMŠU APSTIPRINĀJUMU PAR VEIKTO PASŪTĪJUMU?

Jā. Pēc pasūtījuma iesniegšanas, uz savu norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet automātiski ģenerētu apstiprinājumu, ka pasūtījums ir pieņemts mūsu interneta veikalā.

KĀPĒC PASŪTĪJUMA INFORMĀCIJĀ MAN IR JĀNORĀDA PRECĪZS TĀLRUŅA NUMURS?

Lai kurjers varētu ar Jums saskaņot Jums ērtu preču piegādes laiku, jo sūtījumus mēs iesniedzam saņēmējam personīgi.

APMAKSA

KĀDI IR PREČUAPMAKSAS VEIDI UN NOSACĪJUMI?

Izmantojot maksājumu starpnieku „Paysera“:

internetā caur bankas interneta bankas sistēmu vai caur „Paysera“ maksājumu sistēmu;

skaidrā naudā vai ar bankas karti „Lietuvos spauda“ kioskos;

skaidrā naudā vai ar bankas karti „Narvesen“ kioskos;

skaidrā naudā vai ar bankas karti „Maxima“ mazumtirdzniecības veikalu kasēs.

Izmantojot maksājumu starpnieku „PayPal“ pērkot preces internetā; lai izveidotu „PayPal“ kontu, nepieciešama kredītkarte vai debetkarte un e-pasta adrese; reģistrācija notiek „PayPal“ noteiktajā kārtībā.

Skaidrā naudā vai ar bankas karti preču piegādes / izņemšanas brīdī.

PREČU PIEGĀDE

CIK MAKSĀ PREČU PIEGĀDE?

Piegādes maksa visā Lietuvā - 3,91 Eur. Pasūtījumiem, kas pārsniedz EUR 45, piegāde Lietuvā ir bezmaksas.

VAI JŪS PIEGĀDĀJAT PRECES UZ ĀRZEMĒM?

Šobrīd preces mēs piegādājam tikai uz Latviju.

KAD ES SAŅEMŠU SAVAS PRECES?

Pasūtītās preces piegādāsim uz Jūsu norādīto adresi 1-3 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas, ja vien interneta veikalā nav norādīts cits piegādes termiņš. Jebkurā gadījumā preces Jums tiks piegādātas ne vēlāk kā 30 dienu laikā.

Preču piegādes termiņš tiek sākts skaitīts no nākamās darba dienas pēc tam, kad mūsu kontā ir ieskaitīta preču summa. Šis termiņš ir provizorisks. Tas neattiecas arī uz gadījumiem, kad mūsu noliktavā nav Jums vajadzīgo preču, un par par pasūtīto preču trūkumu Jūs tiksiet informēts.

KĀ IZŅEMT SAVAS PRECES?

Sūtījumu Jums personīgi piegādās “Lietuvas pasta” sūtījumu pārvadājumu dienesta kurjers.

KĀDĀ TERMIŅĀ MAN JĀIZŅEM PRECES, JA EZ IZVĒLĒJOS VEIKT APMAKSU SKAIDRĀ NAUDĀ VAI AR BANKAS KARTI PREČU IZŅEMŠANAS LAIKĀ?

21 kalendāro dienu laikā no preču izņemšanas termiņa. Pretējā gadījumā pasūtījums tiks atcelts un preces atgriezīsies mūsu veikalā. Šajā gadījumā mums ir tiesības saprātīgā termiņā pieprasīt samaksāt mums radītos zaudējumus no norādītās summas, proti, preču piegādes maksu, ja tāda tika piemērota.

KĀDĀ TERMIŅĀ MAN JĀIZŅEM PRECES, JA PAR TĀM ESMU SAMAKSĀJIS IEPRIEKŠ?

21 kalendāro dienu laikā no apmaksas termiņa. Ja Jūs neesat tās izņēmis, jo mēs nevarējām ar Jums sazināties norādītajā laika periodā, pasūtījums tiek atcelts un preces atgriežas mūsu veikalā. 14 dienu laikā mēs atmaksāsim par precēm samaksāto naudu, atskaitot bankas maksu, kurus mēs samaksājām par veikto bankas pārskaitījumu, kā arī preču piegādes maksu, ja tāda tika piemērota.

VAI PRECES VAR IZŅEMT CITA PERSONA NEKĀ TIKA NORĀDĪTA IESNIEDZOT PASŪTĪJUMU?

Preces tiek iesniegtas Jums personīgi, ja vien pasūtījumā neesat norādījis, ka preces var izņemt arī cita persona. Ja Jūs pats nevarat pieņemt preces un neesat norādījis personu, kura var pieņemt preces, un preces tika piegādātas uz Jūsu norādīto adresi, Jūs nevarat izteikt pretenzijas par preču piegādi nepiemērotai personai.

KO DARĪT, JA ES PAMANĪJU SAŅEMTĀS PRECES IEPAKOJUMA DEFEKTUS, PREČU KOMPLEKTĀCIJAS (SORTIMENTA), DAUDZUMA NEATBILSTĪBAS?

Kurjera klātbūtnē viņa iesniegtajā sūtījuma piegādes dokumentā Jums jānorāda piezīmes vai jāsaraksta atsevišķs akts par bojājumiem vai neatbilstībām. Ja jūs nepārbaudāt sūtījumu, un sūtījuma piegādes dokumentā nenorādāt piegādāto preču komplektācijas (sortimenta) un / vai daudzuma trūkumus, sūtījums tiek uzskatīts par atbilstošu un nebojātu.

PREČU ATGRIEŠANA

VAI ES VARU ATGRIEZT LABAS KVALITĀTES PRECI UN ATGŪT PAR TO SAMAKSĀTO NAUDU?

Pārdoto preču trūkumi tiek novērsti, kvalitatīvas preces tiek nomainītas / atgrieztas, nekvalitatīvas preces tiek nomainītas, atgrieztas, saskaņā ar 2014. gada 22. jūlija LR Valdības rezolūciju Nr. 738 apstiprinātajiem „Mazumtirdzniecības noteikumiem”, Lietuvas Republikas Civilkodeksu un citiem spēkā esošajiem Lietuvas Republikas tiesību aktiem.

Kvalitatīvu preci (izņemot pārtikas produktus un medicīnas līdzekļus, piem., deguna, rīkles izsmidzinātājus un tml.) Jūs varat atgriezt, ja mēs piekrītam, 30 kalendāro dienu laikā no preces piegādes dienas, ja tā tiek atgriezta saskaņā ar noteikumiem (https://www.gudruciovaistine.lt/lv/info/5-pirksanas-pardosanas-noteikumi). Šajā laikposmā Jums rakstiski jāinformē mūs pa e-pastu info@norameda.lt, norādot atgriežamās preces nosaukumu, pasūtījuma numuru un atgriešanas iemeslus. Pēc pieprasījuma saņemšanas 2 darba dienu laikā mēs ar Jums saskaņosim kvalitatīvas preces atgriešanas vai nomaiņas detaļas, ja piekritīsim kvalitatīvu preču atgriešanai, vai informēsim Jūs, ka nepiekrītam kvalitatīvu preču atgriešanai.

Atgriežamajai kvalitatīvai precei jābūt oriģinālā, nesabojātā iepakojumā, pircējs nedrīkst būt sabojājis preci, tā nav bijusi lietota, tā nedrīkst būt zaudējusi savu preces izskatu (nebojātas etiķetes, nenoplēstas aizsargplēves utt.), precei ir jābūt tās pašas komplektācijas, kāda tā bija to saņemot. Nepieciešams iesniegt preces iegādes dokumentu.

Pārliecinoties, ka kvalitatīva prece atbilst noteikumos noteiktajiem nosacījumiem (https://www.gudruciovaistine.lt/lv/info/5-pirksanas-pardosanas-noteikumi), mēs atmaksāsim naudu uz maksātāja bankas kontu 9–14 darba dienu laikā vai, ja vēlaties, šajā termiņā nomainīsim atgriezto kvalitatīvu preci pret jaunu. Mums ir tiesības atteikties pieņemt Jūsu atgriežamās preces, ja mēs nolemjam, ka nav izpildīti preču atgriešanas noteikumi.

VAI ES VARU NOMAINĪT VAI ATGRIEZT KVALITATĪVU PĀRTIKAS PRODUKTU?

Atbilstošas kvalitātes pārtikas produkti netiek nomainīti un atgriezti, ja mēs neizlemjam citādi. Iepakotas labas kvalitātes preces, kas pēc piegādes ir izņemtas no iepakojuma un nav piemērotas atgriešanai veselības aizsardzības vai higiēnas iemeslu dēļ, var arī tikt nomainītas un atgrieztas tikai ar mūsu piekrišanu.

KĀ ATGRIEZT KVALITATĪVU VAI NEKVALITATĪVU PRECI?

Ar kurjeru (kurjera ierašanās, sūtījuma paņemšanas Jūsu norādītajā adresē un piegādes mums izmaksas tiek segtas no Jūsu līdzekļiem) vai pasta nodaļās (izvēlētajā pasta nodaļā jāapmaksā atgriešanas pasta izdevumi).

VAI ES ATGŪŠU VISU SAMAKSĀTO NAUDU, JA ES ATGRIEŽU KVALITATĪVU PRECI PĒC 14 DIENĀM, BET NAV BEIDZIES 30 DIENU PERIODS KOPŠ BRĪŽA, KAD PRECE TIKA SAŅEMTA?

Tādā gadījumā mēs neatgriezīsim Jūsu samaksātās preču piegādes izmaksas, Jums vajadzēs arī atlīdzināt visas preču piegādes izmaksas, kas saistītas ar kvalitātīvu preču atgriešanu un/ vai nomaiņu.

PERSONAS DATU APSTRĀDE (PRIVĀTUMA POLITIKA)

KĀ TIKS APSTRĀDĀTI MANI PERSONAS DATI?

Jūsu iesniegtie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Lietuvas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likuma prasībām, kopš 2018. gada 25. maija - Vispārējo datu aizsardzības regulas prasībām, citiem Lietuvas Republikas tiesību aktiem, kas regulē šādu personas datu apstrādi un aizsardzību, mūsu privātuma politiku (https://www.gudruciovaistine.lt/lv/info/3-privatuma-politika).

VAI JUMS IESNIEGTIE MANI DATI BŪS DROŠI?

Apstrādājot un uzglabājot Jūsu personas datus, mēs īstenosim organizatoriskos un tehniskos datu aizsardzības pasākumus, kas nodrošinās to aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, modificēšanas, atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes. (https://www.gudruciovaistine.lt/lv/info/3-privatuma-politika).