Katalog

Iespējot filtrus:

  Ādas kopšana 

  Ādas kopšana

  Āda ir lielākais, jutīgākais un redzamākais ķermeņa orgāns, tāpēc ir ļoti svarīgi rūpēties par savu ādu, jo veselīga un skaista āda ļaus Jums justies daudz labāk. Īpaša uzmanība jāpievērš jutīgai bērnu ādai, kas ļoti ātri reaģē uz negatīvo vides, autiņbiksīšu vai pārtikas ietekmi. Nogurušas un sakairinātas ādas gadījumā izmantojiet vispiemērotāk...

  Āda ir lielākais, jutīgākais un redzamākais ķermeņa orgāns, tāpēc ir ļoti svarīgi rūpēties par savu ādu, jo veselīga un skaista āda ļaus Jums justies daudz labāk. Īpaša uzmanība jāpievērš jutīgai bērnu ādai, kas ļoti ātri reaģē uz negatīvo vides, autiņbiksīšu vai pārtikas ietekmi. Nogurušas un sakairinātas ādas gadījumā izmantojiet vispiemērotākos līdzekļus Jūsu un Jūsu bērna ādas kopšanai un tās stāvokļa uzlabošanai.

  Šajā kategorijā Jūs atradīsiet bērnu un pieaugušo ādas kopšanas produktus: krēmus un aerosolus sausai ādai, ādai, kuru ietekmēja sēnītes un alerģijas, ādas kopšanas līdzekļus un krēmu zīdaiņiem, kas paredzēts autiņbiksīšu izraisītā kairinājuma ārstēšanai.

  Plašāk

  Režģis
  Saraksts