Katalog

Iespējot filtrus:
  Ražotājs v

  Imūnsistēmai 

  Imūnsistēmai

  Stipra imunitāte – labas veselības un pašsajūtas garants. Diemžēl, dažādu iemeslu dēļ imunitāte var pavājināties un ne vienmēr uzlaboties tik ātri, cik vēlaties. Tomēr tas ir iespējams dzīvojot veselīgu dzīvesveidu, lietojot veselīgu uzturu un nodarbojoties ar sportu. Šādā gadījumā izmantojiet uztura bagātinātājus un citus preparātus, kas paredz...

  Stipra imunitāte – labas veselības un pašsajūtas garants. Diemžēl, dažādu iemeslu dēļ imunitāte var pavājināties un ne vienmēr uzlaboties tik ātri, cik vēlaties. Tomēr tas ir iespējams dzīvojot veselīgu dzīvesveidu, lietojot veselīgu uzturu un nodarbojoties ar sportu. Šādā gadījumā izmantojiet uztura bagātinātājus un citus preparātus, kas paredzēti normālas imūnsistēmas darbības uzturēšanai. Līdzekļi imunitātes stiprināšanai ir īpaši svarīgi aukstajā sezonā, kad gripa un citi vīrusi plosās apkārt, un mēs saņemam pārāk maz saules un ēdam mazāk svaigu vietējo augļu, ogu un dārzeņu.

  Šajā kategorijā jūs atradīsiet uztura bagātinātājus normālas imūnsistēmas darbības uzturēšanai un citus preparātus imunitātes stiprināšanai. Tam ir īpaši piemēroti deguna gļotādas aprūpes preparāti, kas ne tikai stiprina imunitāti, bet arī uztur labu deguna gļotādas stāvokli, atjauno tās mikrofloru, mitrina un veicina dzīšanu un epitelizāciju.

  Plašāk

  Režģis
  Saraksts