Katalog

Iespējot filtrus:

  Deguna kopšana 

  Deguna kopšana

  Deguna laba kopšana un higiēna, it īpaši aukstajā sezonā, var novērst daudzas vīrusu slimības, izvairīties no iesnām vai palīdzēt ātrāk izveseļoties. Īpaši aukstajā laikā un apkures sezonas laikā ir svarīgi nodrošināt, lai deguna gļotāda būtu pienācīgi samitrināta, jo sausā gaisā vīrusi „pielīp” vieglāk. Deguna mitrināšanai vislabāk piemērots da...

  Deguna laba kopšana un higiēna, it īpaši aukstajā sezonā, var novērst daudzas vīrusu slimības, izvairīties no iesnām vai palīdzēt ātrāk izveseļoties. Īpaši aukstajā laikā un apkures sezonas laikā ir svarīgi nodrošināt, lai deguna gļotāda būtu pienācīgi samitrināta, jo sausā gaisā vīrusi „pielīp” vieglāk. Deguna mitrināšanai vislabāk piemērots dabiskais fizioloģiskais jūras ūdens un preparāti ar D-pantenolu un A vitamīnu, kas mitrina un ieeļļo deguna gļotādu, stimulē reģenerāciju un paātrina gļotādas bojājumu dzīšanas procesu. Šie līdzekļi būs noderīgi arī iesnu gadījumā, jo samitrināts deguns attīrās ātrāk un vieglāk.

  Šajā kategorijā Jūs atradīsiet pazīstamu ražotāju deguna kopšanas līdzekļus gan pieaugušajiem, gan bērniem, kas ļaus Jums pienācīgi rūpēties par deguna gļotādu ne tikai ziemā, bet arī visa gada garumā. Šeit jūs atradīsiet arī preparātus, paredzētus deguna asiņošanas apturēšanai.

  Plašāk

  Režģis
  Saraksts