Katalog

Iespējot filtrus:

  Uztura bagātinātāji 

  Uztura bagātinātāji

  Šajos steigas un lielas nodarbinātības laikos ne vienmēr iespējams nodrošināt, ka mūsu uzturs būtu pilnvērtīgs un nevainojams. Nepilnvērtīga uztura dēļ ar laiku var pietrūkt dažādu uzturvielu, un par to mums steigsies paziņot mūsu organisms. Lai tas nenotiktu vai, ja rodas aizdomas, ka organismam kaut kā trūkst, vajadzētu lietot uztura bagātināt...

  Šajos steigas un lielas nodarbinātības laikos ne vienmēr iespējams nodrošināt, ka mūsu uzturs būtu pilnvērtīgs un nevainojams. Nepilnvērtīga uztura dēļ ar laiku var pietrūkt dažādu uzturvielu, un par to mums steigsies paziņot mūsu organisms. Lai tas nenotiktu vai, ja rodas aizdomas, ka organismam kaut kā trūkst, vajadzētu lietot uztura bagātinātājus. Protams, pirms lietošanas vislabāk konsultēties ar ārstu vai veikt vajadzīgās analīzes, lai zinātu, kādas vielas Jums vai Jūsu bērniem trūkst.

  Šajā kategorijā Jūs atradīsiet pazīstamu ražotāju uztura bagātinātājus pieaugušajiem un bērniem, zivju eļļu un vitamīnus. D vitamīns ir svarīgākais uztura bagātinātājs cilvēkiem, kas dzīvo Latvijā un citās ziemeļu valstīs. Īpaši tumšajā ziemas laikā neaizmirstiet parūpēties par sevi un saviem bērniem.

  Plašāk

  Režģis
  Saraksts