Katalog

Iespējot filtrus:

  Sieviešu veselībai 

  Sieviešu veselībai

  Sieviešu pašsajūta un veselība lielā mērā ir atkarīga no harmoniskas hormonu funkcionēšanas, kas mainās ne tikai laika gaitā, bet arī katru mēnesi. Īpaši sievietēm vajadzētu rūpēties par sevi grūtniecības un barošanas ar krūti laikā, kad palielinās organisma vajadzība pēc barības vielām, un hormoni svārstās vēl vairāk. Lai pašsajūta būtu labāka ...

  Sieviešu pašsajūta un veselība lielā mērā ir atkarīga no harmoniskas hormonu funkcionēšanas, kas mainās ne tikai laika gaitā, bet arī katru mēnesi. Īpaši sievietēm vajadzētu rūpēties par sevi grūtniecības un barošanas ar krūti laikā, kad palielinās organisma vajadzība pēc barības vielām, un hormoni svārstās vēl vairāk. Lai pašsajūta būtu labāka un organismam nekā netrūktu, jālieto uztura bagātinātāji vai speciālie preparāti sievietēm.

  Šajā kategorijā Jūs atradīsiet pazīstamu ražotāju uztura bagātinātājus sievietēm, kas būs noderīgi grūtniecības un zīdīšanas laikā, kā arī preparātus normālas maksts mikrofloras atjaunošanai un aizsargāšanai pret bakteriālo vaginozi, un nepatīkamajām sajūtām, kuras tā izraisa: izdalījumi, nieze, dedzināšana, apsārtums un citas.

  Plašāk

  Režģis
  Saraksts